Súťaž pre mladých videomakerov prichádza opäť. Práve včas

Tento článok si našiel práve včas. „Zmenili ste mi život!“ Takto reagovala po nultom ročníku súťaže RECfruit Stella Šuranská, držiteľka špeciálnej ceny. Poď do toho a zmeň aj ty ten svoj.

Súťaž RECfruit hľadá mladých začínajúcich videomakerov vo veku od 12 do 26 rokov, ktorí chcú svoj talent ukázať svetu. RECfruit chce byť pri zrodení nového objavu, pri štarte novej kariéry, pretože video je čoraz populárnejším obsahom. Na Slovensku je organizovaných len veľmi málo podobných súťaží. Väčšina z nich je venovaná profesionálom s dlhoročnými skúsenosťami. Tu však nepotrebuješ profesionálne skúsenosti – stačí ti nápad, kreatívne spracovanie a talent, ktorý možno ani nevieš, že máš. Tohtoročná téma je Práve včas . Čo sa tým myslí? To je na tebe. Spracovanie témy máš vo svojich rukách.

 

To, ako sa ti video v dĺžke od 30 sekúnd do 2 minút na tému súťaže podarilo, zhodnotí odborná porota. V nej sedí aj známa producentka úspešného filmu Čiara, Wanda Adamík Hrycová . Wanda však nebude jedinou odborníčkou, od ktorej dostaneš feedback, pretože v porote máme ďalších troch odborníkov. Okrem prestíže, odborných rád a názorov máš šancu získať aj finančné odmeny a vecné ceny v celkovej hodnote viac ako 2000 €. Vyhrať môžeš napríklad poukážky v hodnote od 100 € do 500 € na nákup video techniky, 5-dňový kurz videotvorby či ročné predplatné na atraktívne kurzy.

Súťaž RECfruit je organizovaná content marketingovou agentúrou ContentFruiter . Ide o prvý ročník súťaže nadväzujúci na minuloročný úspešný nultý ročník. Zmyslom súťaže je hľadať nové mladé talenty, dať im príležitosť nájsť alebo potvrdiť svoj talent, a v neposlednom rade ich profesionálne nasmerovať. Registrácia videí sa začína 1. marca a končí sa 21. mája 2018. Zapíš si to, aby si stihol svoje dielo spracovať a poslať Práve včas. Viac o súťaži sa dozvieš na www.recfruit.sk .

Podobné články

Komentovať